אחות מטפלת סיעודית

מי לא רוצה לראות את הוריו מזדקנים בכבוד, מטופלים ואהובים? לעיתים המציאות טופחת על פנינו ואנו רואים את הורינו מאבדים לאט את יכולתם להתנהל באופן בטוח ועצמאי בביתם. עול הטיפול בהורה שהפך סיעודי הוא רב ודורש זמינות וכוחות נפש. בתוך המצב המורכב הזה בני המשפחה שואלים את עצמם מהי הדרך הטובה ביותר לסייע להם? אחות מטפלת סיעודית? בית אבות סיעודי?
 
הסיבה שמשפחות בוחרות להיעזר בשירות של אחות מטפלת סיעודית היא מפני שהם אינם יכולים לטפל ביקירם בעצמם, או מפני שיקירם נזקק לטיפול וסיוע במשך כל שעות היממה.  מטפל סיעוד מסייע במספר תחומים בהתאם לצרכי הקשיש. בתחום האישי, שמירה על היגיינה ועזרה ברחצה, לבוש, האכלה, ניידות בתוך ומחוץ לבית וכדומה. בתחום משק הבית, עזרה בניקיון, קניית מצרכים, וכדומה. בתחום הרפואי, נטילת תרופות, בדיקת מדדים וכדומה.
 
חשוב לנו שמי שיטפל ביקירנו יעניק להם טיפול מקצועי, חם, רגיש ומכבד. במידה ומצבו הרפואי של הקשיש מאפשר זאת ואין מניעה לטפל בו בביתו, אחות מטפלת סיעודית יכולה להיות פתרון המאפשר לשמור על תחושת הביטחון והנוחות של טיפול בבית תוך הענקת טיפול סיעודי מקצועי ומותאם בדיוק לצרכים.
 
טיפול בבית על ידי מטפל סיעוד מאפשר בעצם לשמר עבור הקשיש את התחומים בהם הוא עדין עצמאי ומתפקד ולסייע לו בתחומים בהם הוא נזקק לעזרה והשגחה. יתכן שאם ננתק את הקשיש מסביבתו הטבעית נמנע ממנו את תחושת המסוגלות והביטחון וכך אנו עלולים לפגוע בתחום הנפשי והמנטאלי של הקשיש.
 
אפשר לומר כי אחים לקשישים, כאשר עבודתם מבוצעת במסירות, רגישות ומקצועיות, הופכים לבני בית, שכן הם אלו שנמצאים עם הקשיש רוב הזמן. על כן, בדפנה שירותי סיעוד אנו מבינים עד כמה חשוב לאמוד את איכות האחים לקשישים הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישיותית. 
 
מעוניינים לקבל עוד מידע בנוגע לאחות מטפלת סיעודית? פנו אלינו עוד היום, לדפנה שירותי סיעוד ונשמח לסייע לכם בכל נושא ועניין. אנו עובדים עם קשישים ובני משפחותיהם בכל רחבי הארץ. בדפנה שירותי סיעוד אנו מתחייבים לשירות מכבד, רגיש ומקצועי שייתן לכם את השקט הנפשי וליקרכם את הטיפול המסור והמותאם עבורם.