אחות פרטית בבית

אנשים רבים, בפרט מבוגרים, אנשים אשר מתמודדים עם מחלות שמשפיעות על התפקוד היומיומי שלהם וכן אנשים שעברו ניתוחים קשים, משתמשים בשירות של השכרת אחות פרטית לבית. במסגרת שירות זה, מגיעה אליהם אחות אשר מטפלת בהם מבחינה רפואית בכל מה שנדרש, על פי סמכותה והידע המקצועי שלה.

שירות אחות פרטית בבית, הוא שירות חיוני, שכן הוא מעניק למטופלים השגחה צמודה וטיפול רפואי למשך תקופות זמן שונות, הטיפול כולל בדיקות שגרתיות, זריקות, מתן תרופות, החלפת תחבושות, מתן עזרה ראשונה וכן מתן מידע לרופאים במידת הצורך. כמו כן, האחות שומרת על קשר רציף עם בני המשפחה, היא מעניקה טיפול במשך 24/7 במידת הצורך וכן מעניקה סיוע סיעודי למטופל.

בדרך כלל נהוג להשתמש בשירות זה במצבים מסוימים כגון, אם מדובר באדם שמתמודד עם מחלה כרונית שמשפיעה על שגרת חייו ומאלצת אותו לקבל טיפול רפואי קבוע, הרי שבמקום שישהה בבית חולים או במוסד רפואי אחר, הוא יכול לשהות בבית שלו ולקבל שם טיפול שכזה, במקרה שיש צורך בטיפול אחרי ניתוח, כאשר אין שום גורם אחר שיכול להעניק טיפול ובפרט טיפול רפואי.

חשוב מאוד, לפני שמזמינים שירות אחות פרטית לבית יש לוודא מי זו האחות, מה הידע והניסיון המקצועי שלה, האם היא טיפלה בעברה במטופלים עם מחלות או פציעות דומות, ומה בדיוק כולל השירות שהיא מעניקה. נכון להסביר לה את הצרכים של המטופל, הן מבחינה רפואית והן מבחינה סיעודית, זאת על מנת שהיא תוכל לטפל בו באופן מלא ולהעניק לו שירות רפואי ברמה הגבוהה ביותר שיש.

אם אתם מחפשים שירות אחות פרטית לבית, זה הזמן לפנות אלינו, חברת דפנה שירותי סיעוד, אנחנו מעניקים שירותי סיעוד וטיפול בבית עם מיטב האחיות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ותוך זמן קצר נספק לכם את כל המידע ההכרחי בתחום. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין, הן לפני והן בזמן הטיפול. 
אנחנו כאן בשבילכם
חשוב לומר שירות של העסקת אחות פרטית בבית, יכול להתבצע תוך קבלת החזר כספי מסוים הן מקופת חולים והן מחברת הביטוח, זאת במידה והפוליסה של הביטוח כוללת סעיף זה. על כן הטיפול משתלם, בהתחשב בכך, שהאופציה שמנגד, היא טיפול בבית חולים או במוסד מסוים, דבר שיכול לפגוע בשגרת החיים, לגרום נזק רפואי ואף מעבר לכך וכן להשפיע בכיוונים אחרים על המטופל.
 
צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-372
או מלאו פרטיכם בטופס הבא: