אחות פרטית לבית חולים

יקירכם עומד לפני ניתוח או אשפוז? חוששים מההליך הכירורגי וההחלמה שלאחריו? שירות אחות פרטית לבית חולים יכול להפוך את תקופת ההחלמה לנעימה וקלה יותר ולחסוך דאגות וקושי.
 
אין זה דבר חדש שמערכת הבריאות קורעת תחת העומס הרב בבתי החולים. היחס המספרי בין אחות למספר המטופלים בבתי החולים לא מותיר ברירה ומאושפזים נאלצים לחכות על מנת לקבל תמיכה או טיפול במהלך האשפוז. כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שיקירכם מקבל טיפול הולם ומענה מידי לצרכיו במהלך אשפוז אפשר להיעזר בשרות אחות פרטית לבית חולים.
 
אחות פרטית לבית חולים תעניק ליקיריכם טיפול מסור ואיכותי, טיפול שיכול לתרום להחלמתם, ולהעניק לכם את השקט הנפשי במהלך תקופה מדאיגה ומטלטלת זו:
  • עזרה בפעולות יום יומיות כגון אכילה, רחצה, לבוש ועוד
  • הקלה בעומס הנובע משהייה ארוכה לצד יקירכם במהלך תקופת האשפוז.
  • מתן טיפול אחיות- זריקות, החלפת תחבושות, עירויים וכדומה
  • ליווי לבדיקות שונות ושמירת לילה בבית החולים.
  • תקשורת מול צוות בית החולים. 
שירותי השגחה בבית חולים אינם עניין של מה בכך. הם דורשים ידע עשיר ומקצועיות רבה, לצד מיומנות גבוהה, וכך גם את היכולת להיות קשוב ונעים עם המטופל וליצור עמו קשר. אחות מוסמכת פרטית בבית חולים הינה הפתרון המיטבי לאחר ניתוח או בזמן אשפוז. כך יקירכם יקבל את ההשגחה והטיפול הצמודים, ואתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שיקירכם נמצא בידיים טובות, מקצועיות ומסורות.
ידוע שתקופת האשפוז הינה משמעותית ביותר לתהליך ההחלמה והריפוי. לעיתים מדובר בתקופה קצרה, ימים בודדים, ולפעמים בכמה שבועות. העומס הרב שיש על מערכת הבריאות הציבורית מביא יותר ויותר משפחות להיעזר באחות פרטית מוסמכת על מנת לוודא שיקיריהן יקבלו מענה מידי לצרכיהם ויחס אישי. אז אם אתם דואגים ליקיריכם בתקופת האשפוז בבית החולים, אתם יכולים להיות רגועים יותר עם שירותי אחיות לאחר ניתוח.

בדפנה שירותי סיעוד תוכלו לקבל שרותי אחיות לאחר ניתוח ושרות אחות פרטית בבית החולים הניתנים על ידי אחיות מוסמכות ומנוסות. ראוי לציין כי מבוטחים בחלק מקופות החולים או המחזיקים בביטוח פרטי זכאים להחזר הוצאות עבור שרותי ההשגחה והטיפול בבית החולים.