אחיות פרטית

שירותי אחיות פרטית, הינם שירותים שמיועדים עבור אנשים שעברו הליך רפואי ובעקבותיו זקוקים לטיפול והשגחה עד שיחלמו. לרובינו צרוף המילים אחות פרטית לסיעוד, מיד מעורר קונוטציות לטיפול בקשישים, אך שירות זה אינו נועד לקשישים בלבד, אלא לכל אדם הנזקק לטיפול והשגחה רפואיים ולעזרה במטלות יומיומיות בעקבות הליך כירורגי וכדומה.

שירות אחיות פרטית יכול להינתן בבית החולים עבור חולים מאושפזים. שירות זה בא לתת מענה להשגחה צמודה יותר, מעבר לשירות האחיות הרגיל שקיים במחלקה. אחות פרטית למעשה יכולה לסייע בקימה מהמיטה, אכילה, רחצה, השגחה, ותקשורת בין גורמים רפואיים ובני משפחה. כידוע העומס במערכת הבריאות הציבורית רב ואנשים רבים בוחרים להסתייע בשירות זה עבור יקירם ובכך להבטיח שהם מקבלים מענה הולם לצרכיהם במהלך האשפוז.
ישנו גם שירות של מטפלת פרטית ללילה. מדובר באחות אשר נשארת עם המטופל לא רק במהלך היום אלא גם בלילה ונותנת לו טיפול וסיוע במידת הצורך. כאשר בן משפחה עובר הליך רפואי הדורש אשפוז מדובר בתקופה רווית מתחים ועומס, שירות אחיות פרטית יכול לתת לכם את השקט הנפשי שיקרכם מקבל טיפול והשגחה צמודים.

שירות אחות פרטית לסיעוד ניתן גם בבית המטופל, בדרך כלל בקרב אנשים שעברו הליך רפואי הדורש תקופת החלמה ושוחררו לביתם. המטרה של שירותי אחיות פרטי היא להשגיח על המטופל, לסייע בפעולות בסיסיות כמו קימה, רחצה, אכילה וכדומה וגם לתת מענה בהיבט הרפואי, מתן תרופות, החלפת תחבושות, בדיקות לחץ דם וכדומה.
השירות מתאים עבור אנשים שחיים בגפם או שאין מי שישגיח עליהם, או כשירות שבא להקל את העומס על בני המשפחה שלא יכולים להישאר עם יקיריהם  במהלך הלילה. שירותי אחיות פרטיים ומטפלת פרטית ללילה מתבצע על ידי אחיות מוסמכות ומנוסות אשר מעניקות טיפול אחיות מלא כמו בבית החולים.

לפרטים נוספים על שירותי אחיות פרטיים ושירותי אחות ללילה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר. דפנה שירותי סיעוד מעסיקה צוות מטפלות ואחיות שמגיעות לבית המטופל ולבית החולים. אנו מתחייבים לשירות מקצועי, מסור ורגיש. צרו עמו קשר ונשמח לסייע לכם בכל נושא ועניין.