אח רפואי

יקיריכם הגיע לגיל הזהב, אתם  וודאי רוצים לראותו חי בנוחות וביטחון בסביבתו המוכרת והטבעית, שמח ואהוב. אך לפעמים גיל זה נושא עמו גם קשיים הנובעים מחוסר עצמאות והזדקקות לסיוע של אדם אחר, לעיתים כל מה שדרוש הוא סיוע בסיסי במטלות יום יומיות, אך לפעמים נדרשת עזרה סיעודית הניתנת על ידי  אחיות VIP.

משפחות רבות מתלבטות לגבי מסגרת הטיפול הטובה ביותר עבור יקיריהם שנהפכו סיעודיים. לרוב ההתלבטות תהיה בין מחלקות סיעודיות או בית אבות סיעודי, לבין שרותי סיעוד הניתנים בבית הקשיש על ידי אח רפואי או אחיות לקשישים.
לעיתים נדרש טיפול סיעודי לתקופה קצובה כמו אחרי הליך כירורגי וכדומה, ולפעמים נדרשת עזרה סיעודית קבועה. השירות יכול להינתן בהקיף חלקי כמה שעות מספר ימים בשבוע, או בהיקף מלא 24 שעות ביממה.

הטיפול ניתן על ידי אח רפואי מוסמך ויש לכך יתרונות רבים. אח רפואי מוסמך לבצע הליכים רפואיים כגון: זריקות, החלפת תחבושות, מעקב אחר מדדים וכדומה. הדבר יכול לחסוך טרטורים של המטופל לקופת החולים ולאפשר לו לקבל טיפול במקום בו הוא חש בנוח. שירות אח רפואי או אחיות לקשישים מאפשר לכם את השקט הנפשי שיקירכם נמצא בהשגחה, תחת ידיים מקצועיות.

לא פעם משפחות מתלבטות לגבי מין המטפל, ובמקרים רבים נראה כי משפחות מעדיפות לשכור אחות סיעודית למטופלת ואח סיעודי למטופל. מדובר קודם כל בעניין של תחושת נוחות, גבר או אישה יחושו בנוח עם בני מינם במיוחד אם מדובר על עזרה ברחצה, לבוש, אכילה וכדומה. ישנו גם העניין הפיזי, במידה וצריך להפעיל כוח פיזי מטפל גבר יוכל לשרת טוב יותר את המטופל ואילו מטפלת אישה תתאים יותר למטופלות. מעבר לכך, ישנו החיבור הטבעי הבסיסי בין בני אותו המין ברמת התקשורת ותחומי עניין.

אם אתם מחפשים שירותי אחיות VIP או שירותי אח רפואי אתם מוזמנים לפנות אלינו, דפנה שירותי סיעוד. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי סיעוד, כולל אפשרות לבחור בין אחיות לאחים. יש לנו ניסיון רב בהתאמה בין מטופל למטפל סיעודי ואנו נדע להתאים לכם את המטפל/ת המתאימים ביותר שיעניקו ליקירכם טיפול מסור, מקצועי ורגיש.