טופס עובדים זרים

להגשת בקשה להעסקת עובדים זרים נמצאים אצל חברות כוח אדם שמעסיקות עובדים כאלה.

בשביל להעסיק עובד זר לצרכי סיעוד, יש להגיש בקשה מיוחדת לביטוח לאומי. רק מטופלים אשר אינם שוהים במוסד סיעודי, יכולים ליהנות ממטפל סיעודי זר. זה כמובן בתנאי שהם עומדים בכל התנאים ומגישים את טפסים עובדים זרים בזמן ובצורה מלאה. חשוב לומר, הטפסים השונים שנועדו ניתן להתחיל בתהליך דרך אותה חברה או באופן עצמאי כמובן.

בין טפסים עובדים זרים, אפשר למצוא, בקשה לקבלת היתר (או הארכת היתר קיים), התחייבות מעסיק, ויתור על סודיות רפואית, כמו כן יש לשלם אגרת בקשה(אגרה זו יש לשלם בסניפי הדואר או בשירות התשלומים הממשלתי) וכן יש להגיש טפסים בקשים לביצוע מבחן הערכת תלות, התחייבות לביטוח רפואי של עובד זר והצהרת מעסיק על העסקתו.

צריך לזכור, מילוי טפסים סיעוד, הוא חלק פרוצדוראלי אך מאוד חשוב, שכן, אחרת אנחנו לא נוכל לדעת מי זכאי להעסיק עובד זר ומי לא. חשוב לומר עוד, שאותם מבחנים שביטוח לאומי עושה, ובשביל להגיע אליהם יש לבצע מבחן הערכת תלות, הרי שכל מטופל חייב למלא טפסים אלו, אחרת הוא לא יכול לעשות אותם.

טפסים סיעוד חייבים להיות מלאים, מפורטים ומנומקים בצורה מלאה, אחרת ביטוח לאומי והרשויות השונות עלולים להחזיר את הבקשה ולא להתייחס אליה.

על מנת למלא טפסים סיעוד בצורה טובה, מומלץ מאוד להתייעץ עם גורמים שמבינים ומכירים את התחום. רק כך נוכל למלא אותם כמו שצריך ולאחר מכן לשלוח אותם אל הגורמים המוסכמים. מן הסתם, יש לעשות זאת בתקופת זמן סבירה על מנת שהמטופל יוכל לזכות בשירותיו של העובד בהקדם.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, דפנה שירותי סיעוד, אצלנו תוכלו למצוא את כל הטפסים עובדים זרים שאתם צריכים וכן תוכלו לקבל עזרה מלאה ומפורטת בנושא. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל מידע מפורט והצעות מחיר אטרקטיביות אודות העסקת עובדים זרים עבור יקיריכם. 
אנחנו כאן בשבילכם

מילוי טופס עובדים זרים נועד ל-3 דברים. ראשית, בשביל לקבל רישיון להעסקת עובד זר כחוק, רישיון זה יאפשר לאותו עובד לעבוד אצלנו ולאחר מכן אצל גורמים אחרים, שנית, כך המדינה יכולה לדעת איזה עובד זר עובד אצל מי, שלוש, כך אנחנו מקבלים את האישורים הנדרשים להעסקת עובד סיעודי, אם חס וחלילה קורה לנו משהו, הכל מתועד ורשום.
צרו עמנו קשר בטלפון
072-00-00-000
או מלאו פרטיכם בטופס הבא: