מטפלים 24 שעות ביממה

כשאנחנו מפקידים את יקרינו בידי מטפל סיעודי, אנחנו רוצים לדעת שהם בטוחים במשך כל שעות היממה, מהבוקר עד הלילה. אומנם במקרים רבים, אותם מטפלים לא אמורים לשהות עם המטופל גם בשעות הלילה, אך יש מקרים בהם אנחנו יכולים לשכור מטפל 24 שעות, כך שבכל שעה יהיה מישהו עם יקירינו. 

מטפלים 24 שעות ביממה, בדרך כלל נמצאים במקרים בהם מדובר במטופלים סיעודיים במצב קשה מהרגיל, כלומר כאלה שצריך להיות בהשגחה במשך כל היום והלילה. אלה יכולים להיות מטופלים שלא יכולים לקום לבד מהמיטה, מטופלים שצריכים להיות תחת השגחה שכן, חס וחלילה, יקרה להם משהו ויהיה צורך להזעיק רופאים, וכן מטופלים אשר מתמודדים עם מגוון רחב של בעיות ועל כן הם זקוקים לתמיכה במשך כל שעות היממה.

חשוב לציין, מטפל 24 שעות, זכאי אף הוא להפסקות ומן הסתם גם לחופשות, על כן בשעות בהן הוא לא נמצא בבית המטופל, יש לוודא שמישהו מחליף אותו. במקרה והוא לא יכול לישון לילה מסוים בבית המטופל, ניתן לבקש מהחברה אשר מעסיקה אותו מטפלת ל24 שעות או מטפל חלופי. כמובן שעליהם לדעת מה בדיוק העבודה, מה בדיוק צריך המטופל וכיצד עליהם לנהוג במקרים מסוימים.

בכל מקרה מטפלים 24 שעות ביממה, גם אם הם נמצאים כל הזמן עם המטופל, עלינו בתור בני משפחה של המטופלים חובה לדעת, שייתכן מאוד שיהיו שעות שהם לא יוכלו לבצע את המוטל עליהם.

נקודה משמעותית היא רמת האמון והקשר בין המטופל למטפל וכן בין בני המשפחה למטופל. בכל קשר שבין מטופל למטפל, צריכה להיות רמה גבוהה של אמון ותמיכה, אך כשמדובר במטפל שנמצא 24 שעות עם המטופל, הרי שמדובר במשהו אחר לגמרי, שכן אין אופציה אחרת, במובנים מסוימים, חייו של המטופל נמצאים בידיו של המטפל.

על כן, על מטפל 24 שעות, לרכוש את אמון המטופל ובני משפחתו, אם הוא רוצה לבצע את עבודתו בצורה אופטימאלית. אחרת הוא יתקשה מאוד בכך.
אנחנו כאן בשבילכם
אם אתם רוצים לקבל עוד מידע אודות מטפלים 24 שעות ביממה, זה הזמן לפנות אלינו. אנחנו בחברת דפנה שירותי סיעוד, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון, ותוך זמן קצר נעמוד לרשותכם. אנחנו נשמח להציג לכם מגוון רחב של מטופלים ברמה הגבוהה ביותר שיש. 
 
צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-372
או מלאו פרטיכם בטופס הבא: