מטפלת סיעודי

מי לא רוצה לראות את הוריו מזדקנים בכבוד, מטופלים ואהובים? לעיתים המציאות טופחת על פנינו ואנו רואים את הורינו מאבדים לאט את יכולתם להתנהל באופן בטוח ועצמאי בביתם. עול הטיפול בהורה שהפך סיעודי הוא רב ודורש זמינות וכוחות נפש. בתוך המצב המורכב הזה אנו שואלים את עצמינו מהי הדרך הטובה ביותר לסייע להם? מטפלת סיעודי בביתם? בית אבות סיעודי?
 
חשוב לנו שמי שיטפל ביקירנו יעניק להם טיפול מקצועי, חם, רגיש ומכבד. במידה ומצבו הרפואי של הקשיש מאפשר זאת ואין מניעה לטפל בו בביתו, שירותי אחיות סיעוד יכולים להיות פתרון המאפשר לשמור על תחושת הביטחון והנוחות של הקשיש בביתו תוך הענקת טיפול סיעודי מקצועי ומותאם בדיוק לצרכיו.
 
שירות אחיות סיעוד, משמעותו שמטפלת סיעודי מגיעה לבית המטופל ומסייעת במגוון תחומים בהתאם לצרכיו הספצפיים של הקשיש. החל מסיוע באכילה, רחצה, לבוש ונטילת תרופות ועד לסידור וניקיון הבית, בישול וקניות. במקרים בהם נדרשים לביצוע בדיקות רפואיות כחלק מהשגרה היומיומית, קבלת זריקות או השגחה רפואית מטפלת סיעודי יכולה לחסוך טרטורים וביקורים תכופים בבית החולים או מעבר לבית אבות כזה או אחר.
 
שירות של מטפלת סיעודי יכול להינתן בהיקף חלקי, מטפלת המגיעה לבית המטופל מספר פעמים בשבוע למשך מספר שעות בהתאם לצרכיו, מעניקה טיפול רפואי כגון נטילת תרופות וביצוע בדיקות, לצד טיפול אישי ועזרה בפעולות אותן הוא מתקשה לבצע בעצמו.  בהיקף מלא, מטפלת סיעודי שוהה בבית המטופל 24 שעות ביממה ומעניקה טיפול צמוד ומקיף  הכולל, טיפול רפואי, טיפול אישי עזרה בניקיון וסידור הבית ולמעשה כל מה שהמטופל זקוק לו על מנת לחיות בביתו בנוחות.
 
היתרון העיקרי של שירותי אחיות סיעוד הוא שהשירות מאפשר למטופל להמשיך להתגורר בביתו, בסביבה בה בוא חש בטוח ונינוח ולשמור על שגרת החיים אליה הוא רגיל, תוך שהוא מקבל את ההשגחה והטיפול הסיעודי להם הוא נזקק ממטפלת שמכירה את צרכיו האישיים ופנויה רק עבורו.
 
בדפנה שרותי סיעוד אנו מציעים ליקיריכם טיפול צמוד ומקצועי הניתן על ידי אחיות הסיעוד מיומנות ומקצועיות, ללא פשרות על מתן שירות אנושי, מכבד ומסור. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.