סיעוד לגיל הזהב

כל מי שיש לו הורה מבוגר או גורם אחר במשפחה שהוא קשיש וזקוק לעזרה סיעודית יודע, שהדרך היחידה והטובה ביותר לקבל אותה, היא באמצעות חברה לסיעוד. חברה זו מעסיקה עובדים סיעודיים שמעניקים סיעוד לגיל הזהב.

בישראל פועלות שורה ארוכה של חברות אשר מעסיקות עובדי סיעוד לגיל הזהב. חלק מהחברות פועלות בפריסה ארצית, בעוד אחרות פועלות בפריסה מקומית. אותן חברות מעסיקות עובדי סיעוד אשר עובדים באופן צמוד עם קשישים בכל הגילאים ובמצבים שונים.

אותם קשישים נדרשים לסיוע סיעודי  כתוצאה מסיבות שונות, החל מניתוחים וכלה במצב ביולוגי טבעי של גיל. במקרים כאלה, אין באפשרות בני המשפחה לעזור להם ולכן הם נדרשים לעזרה מקצועית.

חברה לסיעוד מקשרת בין העובדים שהיא מעסיקה למשפחה ולקשיש, היא מספקת להם את כל המידע אודות הקשיש ובמקרים רבים גם עוזרת להם מול ביטוח לאומי בשביל לקבל את המימון הנדרש בשביל להעסיק את העובד. צריך לזכור, שבשביל שהמדינה תאפשר למשפחה להעסיק עובד סיעוד לגיל הזהב, הרי שצריך להוכיח שאכן המטופל צריך לקבל סיוע שכזה. מדובר בהליך לא פשוט, שדורש לא מעט פגישות וועדות בביטוח לאומי. אך ברגע שהבקשה מאושרת אפשר, באופן יחסי מהר, לקבל אישור על העסקת עובד סיעודי.

כאמור, ישנן חברות שונות שמעסיקות עובדים שכאלה, הדרך הנכונה לבחור בחברה המתאימה היא באמצעות פגישות בשטח עם מנהלי החברה וכן לשמוע המלצות וחוות דעת מגורמים שהעסיקו דרכה עובדים סיעודיים.

במסגרת המפגש, יש לבדוק מי הם אותם אנשים שעומדים מאחורי החברה, מה הם מציעים, באילו תנאים, איזה סוג עובדים הם מעסיקים, מה הם תנאי העסקה שלהם, מי אחראי על העובד, וכל שאלה אחרת שעולה לכם בראש שקשורה הן להעסקת העובד והן לקשר ביניכם לבינו וביניכם לבין החברה.

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע אודות חברה לסיעוד, אתם מוזמנים לפנות אלינו, דפנה שירותי סיעוד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו מגוון רחב של המלצות ועצות בנושא. אנחנו מספקים עובדי סיעוד לגיל הזהב לקהל הרחב. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות אטרקטיביות בנושא. 
אנחנו כאן בשבילכם
כשאתם מעסיקים עובד מטעם חברת טיפול בקשישים, קחו בחשבון שחלק גדול מהאחריות על העובד מוטלת עליכם, לכן עליכם להתייחס אליו כמו אל עובד רגיל, בוודאי אם הוא עובד אצלכם בבית במשך תקופה ארוכה, הרי שאם הזמן תתייחסו אליו כאל בן משפחה לכל דבר.
 
צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-372
או מלאו פרטיכם בטופס הבא: