סיעוד 24 שעות

יקיריכם הגיע לגיל הזהב, אתם רוצים לראותם חיים בסביבתם המוכרת, שמחים ואהובים. אך לפעמים גיל זה נושא עמו גם קשיים הנובעים מחוסר עצמאות והזדקקות לסיוע של אדם אחר, לעיתים כל מה שדרוש הוא סיוע בסיסי במטלות יום יומיות, אך לפעמים יש צורך בסיעוד 24 שעות ביממה.

אין ספק שטיפול בהורה סיעודי דורש זמן משאבי נפש רבים לא תמיד אנו יודעים לתת את הטיפול ההולם, פעמים רבות זה בא על חשבון בני משפחה אחרים ואיננו יכולים לתת מענה לאורך כל שעות היממה. עבור הקשיש, התלות בבני המשפחה, גורמת לו להרגיש כנטל, דבר הפוגע בתחושת החיוניות ובחוסנו הנפשי. לשם כך ישנם שירותי סיעוד 24 שעות ביממה הניתנים על ידי עובדים לקשישים, עובדי סיעוד מוסמכים שיכולים לתת מענה רגיש ומקצועי במשך כל שעות היממה.

סיעוד 24 שעות ביממה נדרש כאשר המטופל זקוק לסיוע והשגחה במשך כל היום והלילה. אלה יכולים להיות מטופלים שנזקקים לעזרה בניידות בתוך הבית, עזרה בקימה מהמיטה, או שזקוקים להשגחה צמודה עקב מצבים רפואיים או סכנת נפילה ועוד.
כשאדם נזקק לסיעוד 24 שעות ביממה הוא חסר אונים במובנים רבים ועל כן ישנה חשיבות יתרה מיהו האדם שנמצא לצדו לאורך כל שעות היממה. מעבר לאספקטים המקצועיים של הטיפול חשוב שהמטופל יקבל יחס מכבד ואנושי. אנו בראש ובראשונה מכירים בחשיבות שעובדים לקשישים צריכים לתת טיפול מסור, סבלני, רגיש ומותאם לצרכים הספציפיים של המטופל, ועל כן, כחברת טיפול בקשישים, אנו שמים דגש רב על איכות החומר האנושי והגישה הטיפולית.
כאשר אנו מדברים על טיפול לאורך כל שעות היממה, המטפל למעשה חי בבית הקשיש, לכן צריכה להיות רמה גבוהה של אמון בין המטפל לקשיש ובין המטפל לבני המשפחה. חשוב לזכור שתמיד קיימת תקופת הסתגלות עבור כל הצדדים שבמהלכה המטפל לומד להכיר את הצרכים הספציפיים של המטופל. כאשר יש קשר של אמון ותמיכה תוכלו לראות שיפור משמעותי באיכות החיים של יקירכם, ואתם תחוו הקלה משמעותית.

אם אתם מחפשים חברת טיפול בקשישים הגעתם למקום הנכון. בחברת דפנה שרותי סיעוד נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. תוכלו למצוא אצלנו מטפלים מקצועיים ומוסמכים ולהעניק ליקירכם טיפול מסור ומכבד.