שירותי אחות סיעוד

לא פעם עולה שאלה בקרב משפחות אשר זקוקות למטפל סיעודי עבור יקיריהם, האם לשכור את שירותיו של אח סיעודי או את שירותי אחות סיעודית. זה נשמע לעיתים מוזר, אך שאלת המין של המטופל היא חשובה עבור לא מעט משפחות.

כמובן שאם מדובר במשפחה בעלת קשר מסוים לדת, אז התשובה היא לרוב פשוטה, המשפחות יעדיפו להשתמש בשירותי אחות סיעוד כשמדובר במטופלת ובשירותי אח סיעודי כשמדובר במטופל.

אך מה קורה כשזה לא המצב, כלומר, שלא מדובר במשפחה בעלת קשר לדת, האם גם אז קיים הבדל בהעדפות?
כמובן שאם מדובר במשפחה בעלת קשר מסוים לדת, אז התשובה היא לרוב פשוטה, המשפחות יעדיפו להשתמש בשירותי אחות סיעוד כשמדובר במטופלת ובשירותי אח סיעודי כשמדובר במטופל. אך מה קורה כשזה לא המצב, כלומר, שלא מדובר במשפחה בעלת קשר לדת, האם גם אז קיים הבדל בהעדפות?

התשובה היא כן. משפחות רבות מעדיפות לשכור בן מין דומה לזה של המטופל או המטופלת. אומנם אנחנו נראה בלא מעט מקרים, מטופלים שמשתמשים בשירותי אחות סיעוד, או מטופלות שמקבלות שירות מאח סיעודי, אך לרוב תהיה התאמה, כך שמטופלות ישתמשו בשירותי אחות סיעודית ומטופלים בשירותי אח סיעודי.

יש לכך מספר סיבות. ראשית, עניין של נוחות. גבר או אישה ירגישו יותר נוח עם בני מינם, במיוחד כשמדובר על משהו אינטימי ולא תמיד נעים, כמו טיפול סיעודי. צריך לזכור שבמסגרת הטיפול יש עניינים כמו רחצה, לבוש, אכילה, דברים שמטופלים יעדיפו שבני מינם יעזרו להם.

שנית, יש את העניין של הקשר. כשאח סיעודי עובד עם מטופל, הוא יכול למצוא הרבה יותר תחומי עניין מאשר עם מטופלת. כמובן שזה עובד גם להיפך, שירותי אחות סיעודית יהיו הרבה יותר מותאמים למטופלת מאשר למטופל. זה נכון ברמת התקשורת וזה נכון ברמת הפעילות היומיומית.

שלוש, יש את העניין הפיזי, הרבה פעמים יש צורך להפעיל כוח פיזי מסוים, במקרה כזה מטפלים סיעודיים יוכלו לשרת טוב יותר את המטופל, בעוד שירותי אחות סיעוד ישרתו טוב יותר מטופלות.

אם אתם מחפשים שירותי אחיות סיעוד או אחים סיעודיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, דפנה שירותי סיעוד. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי סיעוד, כולל אפשרות לבחור בין אחיות לאחים. אתם יכולים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בתחום. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב. 
אנחנו כאן בשבילכם
חשוב לומר, שאם אתם מעוניינים באח או אחות, באופן ספציפי, אז נכון יהיה להודיע על כך מראש על מנת שלא יהיו אי הבנות. כמו כן, נכון יהיה לשוחח מראש עם המטפל או המטפלת, בשביל לתהות על קנקנם.
 
צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-372
או מלאו פרטיכם בטופס הבא: