שירות אחיות ללילה

בדרך כלל כשאנחנו שומעים על שירותי אחיות לטיפול בבית, אנחנו מסיקים שמדובר בשירות שמיועד לאנשים מבוגרים אשר זקוקים לשירותי סיעוד ועל כן הם או בני משפחתם, שוכרים מטפלים, אחיות אשר ילוו אותם במהלך היום ויעזרו להם לבצע פעולות שונות, יומיומיות, שבלעדיהן לא יוכלו לקיים אורח חיים סביר.

אך לצד שירות זה, קיים גם שירות משמעותי לא פחות, שירות אחיות ללילה. מדובר באחיות אשר נשארות עם המטופלים לא רק במהלך היום אלא גם במהלך הלילה ומטפלות בהן, במידת הצורך. מדובר לא רק במבוגרים אשר זקוקים לליווי והשגחה אלא גם במטופלים צעירים יותר, למשל כאלה שעברו ניתוח. שירותי אחיות לאחר ניתוח הם 

שירותים מאוד נפוצים, בקרב אנשים שעברו ניתוחים מסוימים ושוחררו לביתם, ואין מי שיוכל להשגיח עליהם. מדובר ברווקים ורווקות שאין להם משפחה, אלמנים ואלמנות ועוד.

הרעיון של שירות אחיות ללילה ובפרט שירותי אחיות לאחר ניתוח הוא, להשגיח על המטופל, לוודא שהוא לא קם מהמיטה לבד, לתת לו לשתות ולאכול במידה ויש צורך בכך, לעזור לו ללכת לשירותים, לתת לו תרופות, לבדוק תחבושות, לבצע בדיקות לחץ דם, לתת עזרה ראשונה במידת הצורך וכך ללוות אותו לבית החולים במידה ויזדקק לכך. פעמים רבות השירות מוזמן, כאמור, על ידי אנשים שאין מי שיוכל להשגיח עליהם בכלל ולפעמים הוא מוזמן על ידי בני משפחה שלא יכולים להישאר עם המטופלים בשעות הלילה, כך האחיות מטפלות בו בשעות אלו ובני המשפחה מחליפים אותן בבוקר.

שירות אחיות ללילה הוא שירות שתבצע על ידי אחיות מוסמכות ומנוסות, אשר מעניקות למטופל טיפול מלא של אחיות, כמו היו בבית חולים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על שירותי אחיות לאחר ניתוח ובכלל על שירות אחיות ללילה, זה הזמן ליצור איתנו קשר. חברת דפנה שירותי סיעוד מעסיקה אחיות ומטפלות שמגיעות אל בית המטופל להעניק לו שירותים רפואיים שונים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל. 
אנחנו כאן בשבילכם
חשוב לציין, על מנת שהטיפול יהיה מדויק ואיכותי, נכון להזמין מטפלת פרטית ללילה, מספר ימים לפני המועד בו אמור להתבצע הטיפול, כמו כן, יש צורך, מן הסתם, ליידע אותה בכל מה שקשור לאופי הטיפול שעבר המטופל ומה הוא צריך לקבל. רצוי, במידה וניתן, להשאיר טלפון אליו ניתן להתקשר במקרה וחס וחלילה יש איזו בעיה.
 
צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-372
או מלאו פרטיכם בטופס הבא: