שירות אחיות סיעוד

לפעמים מגיעה העת שבה אנו רואים את הזקנה נותנת אותותיה, יקירנו כבר לא מסוגלים לתפקד כפי שתפקדו בעבר, מערכות גופם נחלשות והם זקוקים לעזרה בהתנהלות היום יומית כדי לבצע פעולות בסיסיות. על מנת להקל את עול הטיפול ולהעניק ליקירך את העזרה לה הוא זקוק אפשר להיעזר בשירות אחיות סיעוד.
 
שרותי אחות סיעוד, נועד לתת מענה במצבים בהם קשישים זקוקים לעזרה סיעודית בביתם או בית החולים. ישנם שירותי סיעוד שנועדו לתת מענה לתקופות קצובות, כמו לאחר הליך כירורגי או במהלך אשפוז בבית החולים, וישנם שרותי סיעוד הניתנים לאורך זמן בבית המטופל.
 
בשירות אחיות סיעוד אפשר למעשה לתת מענה מגוון ומותאם לצרכים האישיים והרפואיים של כל מטופל. שירותי אחות סיעוד מאפשרים למטופל לקבל טיפול וסיוע באופן מידי על ידי אחיות מוסמכות ומיומנות לטיפול מטופלים בגיל הזהב:
  • עזרה רפואית- חבישות, נטילת תרופות, זריקות, לקיחת מדדי לחץ דם, דופק, רמות סוכר ועוד.
  • עזרה יום יומית- היגיינה ורחצה, לבוש, אכילה וכדומה.
  • ניידות ושינוי תנוחות גוף למען נוחות המטופל.
  •  זיהוי החמרה או שיפור במצב המטופל ודיווח על מצבו לגורמים.
  • יצירת קשר עם משפחת המטופל ודיווח על מצבו בהתאם לצורך.
משפחות רבות בוחרות בשירות אחיות סיעוד עבור יקירם ממספר סיבות. מבחינה כלכלית, ניתן לממן חלק מעלות השירות באמצעות גמלת הסיעוד או ביטוחים סיעודיים פרטיים או דרך קופות החולים. כך יוצא משתלם יותר לממן שירות אחיות סיעוד מאשר מקום בבית אבות.
 
בנוסף, אחד היתרונות העיקריים של מטפלות לקשישים הוא שהטיפול ניתן בבית הקשיש, בסביבתו הטבעית והמוכרת, דבר המאפשר לשמור על שגרת חייו ותורם לתחושת הנוחות והביטחון.
מעבר לכך, הרבה פעמים מדובר במטופל שיכול לבצע פעולות מסוימות, ברגע שניקח ממנו אותן או נוציא אותו מהסביבה הטבעית שלו, ייתכן מאוד שלא רק היכולת הפיזית שלו תיפגע אלא גם היכולת הנפשית והמנטאלית.
 
בדפנה שרותי סיעוד אנו מאמינים כי אין תחליף לטיפול אישי הניתן ברגישות ומקצועיות. אצלנו תוכלו למצוא מטפלות לקשישים מוסמכות ומיומנות המעניקות טיפול מסור ורגיש. אם אתם רוצים לקבל פרטים לגבי שירות אחיות סיעוד, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בכל נושא ועניין